Учитель року-2015


Мала честь бути членом журі конкурсу "Учитель року-2015" у номінації " українська мова та література". Усі вчителі-молодці. Сьгодні брати участь у конкурсі надзвичайно важко, але цікаво.

Перемогла вчитель ТНВК ШЛ№6 Флешар Олександра Богданівна. Тиха, непримітна, скромна у житті - Богиня на уроці, інтелектуалка, просто розумниця. Має нове бачення викладання мови та літератури. Зачарував мене її стиль спілкування з учнями. Думала, що здивувати мене не можна, а даремно. Вітаю...


Зачарував мене і склад журі: працювали в такому складі вперше-стали друзями. Сьогодні без них самотньо. Домовились зустрічатися. Люди мені близькі по духу. Вкотре переконуюсь: Господь посилає у певні моменти зустрічі з певними людьми. Дякую... Істина стара: можеш зробити добро-зроби; не можеш-не чини зла.

Зустріла у місті перед виборами мера Львова Садового, привіталась, навіть обмінялись репліками. Людину особисто не знаю, але склалось враження, що знаю давно.Дуже подобається його принцип: візьми і зроби. На жаль, не для всіх.